Son Eklenen Haberler!
21:23 | Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!        -        13:51 | Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?        -        13:49 | Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'        -        13:48 | Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı        -        13:47 | Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı        -        11:09 | 1 satıp 2 alacak        -        11:08 | Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!        -        10:33 | Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor        -        10:29 | Mehmet Ekici ile yollar ayrılıyor        -        20:03 | Fenerbahçe Barış Sungur transferini açıkladı
Emre Belözoğlu: "Bu takımın parçası olmak büyük şeref"
15.11.2019 - 12:42
Editör:

A Milli Takım'ın kaptanı Emre Belözoğlu, EURO 2020 bileti almamızın ardından konuştu. İşte Emre Belözoğlu'nun açıklamaları...

A Milli Takım'ın kaptanı Emre Belözoğlu, İzlanda ile golsüz berabere kalıp EURO 2020 bileti almamızın ardından açıklamalarda bulundu.

Emre Belözoğlu karşılaşmanın ardından "Öncelikle bu turnuvaya katılmadan evvel, tüm çalışanların, teknik ekibin, basının, herkesin büyük bir aile olduğunu düşünüyorum. Hep berabere oraya gidiyoruz. Bu takımın bir parçası olmak benim için büyük bir şeref." dedi.

Ay-Yıldılzı takımın kaptanı Emre Belözoğlu "İzlanda'ndan çok daha iyi bir takım olduğumuzu gösterdik. Onların sistemi var, bizim çok iyi oyuncularımız var. Bu takımın en büyük gücü, halkımızın duası. Takım içerisinde herkes çok büyük emek gösterdi. Ülkemiz, takımımızın etrafında güzel bir sinerji oluşturdu. Çok büyük sinerji oluştu, en başta Şenol Güneş geliyor. Kendisi çok iyi bir insan." diye konuştu.

ANDORRA KADROSUNDA OLACAK MI?

Emre Belözoğlu, Andorra maçında oynayıp oynamayacağıyla ilgili gelen soru üzerine "Biraz ağrım var, hoca ile konuşacağız. Buradan ayrılacak mıyız, yoksa devam mı edeceğiz diye." cevabını verdi.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
emre belözoglu
aciklama
Diğer Haberler
Lazio, Vedat Muriqi için İstanbul'da!
Merak edilen soru cevap buldu! Yıldız isim transfer oluyor mu?
Ahmet Çakar: 'Fenerbahçe doğru yolda ilerliyor'
Fenerbahçe Futbol Takımı'nda sağlık kontrolleri başladı
Fenerbahçe'de ayrılık! Ömer Çakı ayrılığını açıkladı
1 satıp 2 alacak
Fenerbahçe'de rakamlar 'doğru transfer' diyor!
Erol Bulut oyun sistemini değiştiriyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol