Son Eklenen Haberler!
22:38 | Sergiy Rebrov'un menajeri açıkladı: Ali Koç'la görüştük        -        19:50 | Fenerbahçe Beko'da yıldızlarla yollar ayrılıyor        -        19:49 | Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı'nın yeni hocası Erkan Toğan oldu!        -        13:00 | İtalya'dan Vedat Muriç iddiası        -        12:59 | Fenerbahçe'de Zajc, Brescia'yı bekliyor        -        12:53 | Fenerbahçe'nin yeni 10 numarası Chelsea'den!        -        12:51 | Tuncay Şanlı'nın veliahtı: İsmail Yüksek        -        12:50 | Hasan Ali Kaldırım'dan G.Saray cevabı: 'Zamanı gelince konuşuruz'        -        02:16 | Fenerbahçe, Wilson Eduardo'nun peşinde        -        02:15 | Fenerbahçe'nin yıldızı Ozan Tufan hayatının imzasını atıyor!
Rodrigues PAOK'ta da böyleydi
07.11.2019 - 12:18
Editör:

Kaçırdığı gollerle eleştirilen Rodrigues’i, Yunanistan Gazzetta’nın muhabiri Thodoris Vasilis değerlendirdi, PAOK’ta da benzer sorunları yaşadığının altını çizdi.

Fenerbahçe’de son haftalarda en fazla konuşulan isimlerin başında Garry Rodrigues geliyor. Kayserispor maçında kaçırdığı 3 net pozisyonla eleştiriler alan Rodrigues’in son vuruşları artık tepki topluyor.

Bu konuyla alakalı Yunanistan’da yayın yapan Gazzetta’nın muhabiri Thodoris Vasilis, özel değerlendirmeler yaptı.

Tecrübeli futbolcunun 2015-17 yılları arasında forma giydiği PAOK’ta da benzer sorunları yaşadığını aktaran Gazzetta muhabiri şunları söyledi: “Yunanistan’da oynarken de son vuruş sıkıntıları vardı, hiç istikrarlı değildi. Bazı maçlarda 3-4 net şans bulurdu atamazdı, ama bir anda bir bakardınız güzel bir gol atmış. Hatta PAOK’un Avrupa Ligi’nde Fiorentina ile oynadığı bir maç vardı. Rodrigues, arka arkaya 4 net şansı kötü kullandı, ancak 90+4’te çok güzel bir gol attı.

O nedenle aslında Rodrigues’e hücum anlamında çok güvenmemek, tamamen planı ona göre kurmamak gerekiyor. PAOK’ta da taraftarlar kızıyordu bu duruma. Ancak tabii o dönem PAOK’un teknik direktörü Igor Tudor’du ve Rodrigues’e önem veriyordu. Bir zaman sonra PAOK tribünleri Rodrigues’in bu durumunu çok umursamamaya başladı. Zaten ayrıldığında da hep bu gol kaçırma konusu konuşuldu.” (Milliyet)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
rodrigues
paok
Diğer Haberler
Sergiy Rebrov'un menajeri açıkladı: Ali Koç'la görüştük
Fenerbahçe Beko'da yıldızlarla yollar ayrılıyor
Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı'nın yeni hocası Erkan Toğan oldu!
İtalya'dan Vedat Muriç iddiası
Fenerbahçe'de Zajc, Brescia'yı bekliyor
Fenerbahçe'nin yeni 10 numarası Chelsea'den!
Tuncay Şanlı'nın veliahtı: İsmail Yüksek
Hasan Ali Kaldırım'dan G.Saray cevabı: 'Zamanı gelince konuşuruz'
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Kayserispor
12.06.2020 | 21:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol