Son Eklenen Haberler!
01:01 | Fenerbahçe Beko Dyshawn Pierre ile prensip anlaşmasına vardı!        -        01:00 | Fenerbahçe'nin Yiğit Kerem teklifi reddedildi        -        19:13 | Erol Bulut'tan Fenerbahçe açıklaması        -        19:12 | Cenk Alptekin 3 Avrupa kulübünün takibinde        -        19:10 | Moussa Wague, Fenerbahçe'yi 'like'ladı!        -        19:09 | Oleksandr Zubkov'dan transfer açıklaması        -        19:08 | Yüksek Divan Kurulu Toplantısı internet üzerinden yapılacak        -        18:02 | Kulübümüzden Hasan Ali Kaldırım açıklaması!        -        14:16 | Nabil Dirar müjdesi        -        14:15 | Fenerbahçe ile Gençlerbirliği 92. randevuda
Şansal Büyüka: 'Mesut Özil, Fenerbahçe için hayal'
16.10.2019 - 19:41
Editör:

Şansal Büyüka, Fenerbahçe'nin Mesut Özil'in transfer maliyetini karşılamasının hayalden öteye gidemeyeceğini dile getirdi.

Milliyet Gazetesi yazarlarından Şansal Büyüka, Fenerbahçe^nin transfer gündeminde yer aldığı iddia edilen Mesut Özil'in sarı-lacivertlilere imza atmasının kolay olmayacağını dile getirdi.

Büyüka'nın yazısından ilgilibölüm şu şekilde;

Galatasaray geçen yıl bir ara İbrahimoviç rüyasına ve hayaline dalmıştı. Günün ve kulübün şartları gereği elbette olma şansı yoktu. Ama sosyal medyada patlayan beklenti geldi, kulüp yönetiminin başına dert oldu. Elbette o rakamlar içinde İbrahimoviç yalan ve hayal olmaktan öteye gidemedi.

Benzer bir durum şimdi Fenerbahçe'de var. Arsenal'ın gözden çıkarttığı Mesut Özil beklentisi... Fenerbahçe, Mesut Özil'i çok istese de, Mesut gelmek için can atsa da bu işlerin bir maliyeti var. Değeri 40-50 milyon eurolarla ölçülen Mesut Özil'i bırakın almayı nasıl kiralayacaksınız?

Bedeller bu kadar yüksekken, Mesut'un peşinde Avrupa'nın çok önemli kulüpleri dolaşırken, Başkan Ali Koç, "Aybaşında maaşları nasıl ödeyeceğiz kara kara düşünüyoruz" diye gerçeği samimi biçimde ortaya koyarken, Fenerbahçe, Mesut Özil'i nasıl alacak? Keşke alsa, Mesut Özil keşke bizim ligde oynasa ama, bir dilekten, bir hayalden öteye geçme şansı yok gibi bu işin...


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
sansal büyüka
aciklama
mesut özil
Diğer Haberler
Fenerbahçe Beko Dyshawn Pierre ile prensip anlaşmasına vardı!
Fenerbahçe'nin Yiğit Kerem teklifi reddedildi
Erol Bulut'tan Fenerbahçe açıklaması
Cenk Alptekin 3 Avrupa kulübünün takibinde
Moussa Wague, Fenerbahçe'yi 'like'ladı!
Oleksandr Zubkov'dan transfer açıklaması
Yüksek Divan Kurulu Toplantısı internet üzerinden yapılacak
Kulübümüzden Hasan Ali Kaldırım açıklaması!
Gelecek maçımız
Gençlerbirliği
Fenerbahçe
07.07.2020 | 18:30
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol