Son Eklenen Haberler!
20:13 | Ozan Tufan: 'Fenerbahçe'de kalacağım'        -        20:12 | Simon Kjaer için ayrılık sinyali!        -        20:12 | Fenerbahçe'ye Max Kruse müjdesi        -        20:11 | Ersun Yanal, Berke’nin oynayacağı bir takıma kiralanmasını istedi        -        20:10 | David Badia, Fenerbahçe'deki görevinden ayrıldı        -        11:49 | Eljif, Jailson ve Zajc'a 40 milyon euro!        -        11:48 | Fener'in 4 transferine birden taş koydu! Ali Koç'a şok cevap        -        11:47 | Juan Jesus Fenerbahçe'nin radarında        -        11:46 | Fenerbahçe'de orta sahaya iki aday        -        11:46 | Fenerbahçe'ye haber gönderdi: Geliyorum!
Mauricio Isla’nın maç sonu açıklamaları
26.05.2019 - 23:06
Editör:

Antalyaspor galibiyetini değerlendiren Mauricio Isla, iyi bir dinlenme süreci geçireceklerini ve gelecek sezon için en iyi şekilde hazırlanacaklarını vurguladı.

Maçın ardından Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan Mauricio Isla, “Bu akşam aldığımız galibiyetten ötürü mutluluk duyuyorum. Maçtan önce duruma baktığımızda kazandığımız takdirde 6. olacağımızı gördük. Ligi bitirmek istediğimiz yer burasıydı. Çok zor bir sezonu geride bıraktık. Bu zor yılı 6. sırada tamamladık. Fenerbahçe’nin hedeflerinin uzağında olduğumuz bir yılı geride bıraktık. Fenerbahçe her zaman Şampiyonlar Ligi’nde oynayan, şampiyonlukları kovalayan ve şampiyon olan bir takım olmalıdır. En kötü ihtimalle ilk üç sıra içerisinde şampiyonluk yarışında olmalıdır. Bu sene bunu başaramadık. Bu akşam kazanmayı bildik ve ligi galibiyetle tamamladık. Şimdi iyi bir dinlenme süreci geçirmek istiyoruz. Bu sürecin ardından gelecek sezonun hazırlıklarına başlayacağız. Fenerbahçe’nin ihtiyaçları net. Fenerbahçe, şampiyon olmaya ihtiyaç duyan bir takım. Hedefimize ulaşmak için gelecek sezon en iyi şekilde hazırlanacağız.” ifadelerini kullandı.

Taraftarlarımızın her zaman yanlarında olduklarını gördüğünü belirten Isla, “Bu işte en az suçlu onlar. Gerek kendi sahamızda gerek dış saha maçlarında her zaman yanımızda olduklarını gördük. Çok kötü maçlar da oynadık. Belki kaybettiğimiz birçok maç oldu. Ama bu maçların ardından bile her zaman onların desteklerini gördük. Bizimle beraber deplasman maçlarına geldiklerini gördük. Zor bir yıldı. Onlardan özür diliyoruz. Bu konuda hiç suçlanacak tarafları yok. Artık sezonu bitirdik. İyi bir dinlenme dönemi geçireceğiz. Fenerbahçe şampiyon olmayalı 5 yıl oldu. Fenerbahçe’nin şampiyon olması gerekiyor. Bu takımın şampiyon olmaya ihtiyacı var.” şeklinde konuştu.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
isla
aciklama
Diğer Haberler
Ozan Tufan: 'Fenerbahçe'de kalacağım'
Simon Kjaer için ayrılık sinyali!
Fenerbahçe'ye Max Kruse müjdesi
Ersun Yanal, Berke’nin oynayacağı bir takıma kiralanmasını istedi
David Badia, Fenerbahçe'deki görevinden ayrıldı
Eljif, Jailson ve Zajc'a 40 milyon euro!
Fener'in 4 transferine birden taş koydu! Ali Koç'a şok cevap
Juan Jesus Fenerbahçe'nin radarında
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol