Son Eklenen Haberler!
22:33 | Fenerbahçe 1-1 VfL Wolfsburg (Hazırlık maçı)        -        12:12 | Fenerbahçe Sami Khedira’dan sağlık raporu istedi        -        12:11 | Fenerbahçe Morelos için görüşmelere başladı!        -        12:10 | Volkan Demirel için kader anı!        -        12:09 | Sadık Çiftpınar'a transfer teklifi!        -        12:08 | Fenerbahçe'de sürpriz isim Wanyama        -        12:07 | Fenerbahçe'ye Başakşehir şoku!        -        12:05 | Alper Potuk'a teklif var!        -        12:03 | Fenerbahçe'den Diego Costa'ya yakın markaj        -        12:01 | Berke imzaladı formayı giydi
Fenerbahçe'de Yanal'ın isteğiyle 4 isme teklif!
18.03.2019 - 11:19
Editör:

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın isteği nedeniyle yönetim, Andre Ayew, Skrtel, Soldado ve Valbuena ile yola devam etmek için teklifte bulundu.

Ali Koç son Camiaya Sesleniş programında sözleşmesi bitecek tüm oyuncularla görüşüleceğini açıklamıştı... Şubat başından bu yana başta Skrtel olmak üzere, Valbuena ve Soldado’nun menajeriyle görüşmeler yapıldı. Benzia, Roman ve Slimani’nin menajerlerine, ''gelecek sezon çalışmayacağız'' denildi. Ayew’in menajerine ''yeni kiralık anlaşması yapabiliriz'' mesajı verildi.

Görüşme yapılan isimlerden Martin Skrtel maaşının 4’te 1 oranında indirilme teklifine ''hayır'' dedi. Andre Ayew’in menajeri bu konuyu sezon sonunda Swansea yönetimiyle masaya yatıracağını iletti. Sözleşmesinin uzaması için 4 maç kalan Valbuena ile henüz maaşında indirim yoluyla anlaşma sağlanamadı. Ama iki taraf arasında görüşmeler devam ediyor.

Yanal'ın Soldado, Skrtel ve Valbuena'da ısrar etme nedeni

Yanal’ın Skrtel’le beraber Valbuena ve Soldado’nun kalmasını isteme nedeni ise Terraneo döneminde gizli. Tecrübeli teknik adam, o dönemde İtalyan sportif direktörün sadece Emre değil Selçuk Şahin ve Bekir gibi takımın ''hafızası'' olan isimleri gönderdiği için Fenerbahçe’nin bocaladığını iddia etti.

Yanal yönetime sunduğu raporda, ''sezon başında Giuliano ve Josef gitmese Volkan’la son dakika anlaşma yapılmasa bu duruma gelinmezdi'' dediği bildirildi. Valbuena, Soldado ve Skrtel için Yanal’ın ''belki takım için can damarları değil ama 'takımın hafızası' oyuncular'' dediği bildirildi.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
ersun yanal
ali koc
Diğer Haberler
Fenerbahçe 1-1 VfL Wolfsburg (Hazırlık maçı)
Fenerbahçe Sami Khedira’dan sağlık raporu istedi
Fenerbahçe Morelos için görüşmelere başladı!
Volkan Demirel için kader anı!
Sadık Çiftpınar'a transfer teklifi!
Fenerbahçe'de sürpriz isim Wanyama
Fenerbahçe'ye Başakşehir şoku!
Alper Potuk'a teklif var!
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol