Son Eklenen Haberler!
09:47 | Fenerbahçe stoperde büyük oynuyor!         -        09:47 | Ersun Yanal'dan Trabzonspor'a sürpriz!        -        09:44 | Fenerbahçe'ye transferde kötü haber!        -        09:44 | Şampiyonluk sözlerinden Comolli vazgeçirdi        -        09:43 | Fenerbahçe'de bekler için 'süper' plan!        -        09:42 | Mehmet Topal'dan zafer sözü!        -        09:42 | Hasan Ali müjdesi        -        09:41 | Fenerbahçe'de Ozan Tufan kararı        -        00:04 | Semih Özsoy: "Final Four'a 5. kez kalmak gurur verici"        -        00:03 | Anadolu Efes'ten tebrik, Fenerbahçe Beko'dan başarılar!
Fenerbahçe'de Yanal'ın isteğiyle 4 isme teklif!
18.03.2019 - 11:19
Editör:

Fenerbahçe'de Ersun Yanal'ın isteği nedeniyle yönetim, Andre Ayew, Skrtel, Soldado ve Valbuena ile yola devam etmek için teklifte bulundu.

Ali Koç son Camiaya Sesleniş programında sözleşmesi bitecek tüm oyuncularla görüşüleceğini açıklamıştı... Şubat başından bu yana başta Skrtel olmak üzere, Valbuena ve Soldado’nun menajeriyle görüşmeler yapıldı. Benzia, Roman ve Slimani’nin menajerlerine, ''gelecek sezon çalışmayacağız'' denildi. Ayew’in menajerine ''yeni kiralık anlaşması yapabiliriz'' mesajı verildi.

Görüşme yapılan isimlerden Martin Skrtel maaşının 4’te 1 oranında indirilme teklifine ''hayır'' dedi. Andre Ayew’in menajeri bu konuyu sezon sonunda Swansea yönetimiyle masaya yatıracağını iletti. Sözleşmesinin uzaması için 4 maç kalan Valbuena ile henüz maaşında indirim yoluyla anlaşma sağlanamadı. Ama iki taraf arasında görüşmeler devam ediyor.

Yanal'ın Soldado, Skrtel ve Valbuena'da ısrar etme nedeni

Yanal’ın Skrtel’le beraber Valbuena ve Soldado’nun kalmasını isteme nedeni ise Terraneo döneminde gizli. Tecrübeli teknik adam, o dönemde İtalyan sportif direktörün sadece Emre değil Selçuk Şahin ve Bekir gibi takımın ''hafızası'' olan isimleri gönderdiği için Fenerbahçe’nin bocaladığını iddia etti.

Yanal yönetime sunduğu raporda, ''sezon başında Giuliano ve Josef gitmese Volkan’la son dakika anlaşma yapılmasa bu duruma gelinmezdi'' dediği bildirildi. Valbuena, Soldado ve Skrtel için Yanal’ın ''belki takım için can damarları değil ama 'takımın hafızası' oyuncular'' dediği bildirildi.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
ersun yanal
ali koc
Diğer Haberler
Fenerbahçe stoperde büyük oynuyor!
Ersun Yanal'dan Trabzonspor'a sürpriz!
Fenerbahçe'ye transferde kötü haber!
Şampiyonluk sözlerinden Comolli vazgeçirdi
Fenerbahçe'de bekler için 'süper' plan!
Mehmet Topal'dan zafer sözü!
Hasan Ali müjdesi
Fenerbahçe'de Ozan Tufan kararı
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Trabzonspor
27.04.2019 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol