Son Eklenen Haberler!
11:56 | Fenerbahçe Soldado ile anlaştı! İşte anlaşma detayları        -        11:55 | Fenerbahçe Morelos ile transfer görüşmelerine başladı!        -        11:54 | Ersun Yanal'dan Alper Potuk'a: İhanet ediyorsun!        -        11:54 | "Galatasaray'ı devirelim, hedefe gidelim"        -        11:53 | Fenerbahçeli Frey, Almanya'da ameliyat oldu        -        11:53 | Ersun Yanal'dan flaş Ozan Tufan kararı        -        11:52 | Jailson'un şansı bebek!        -        11:51 | Zajc Fenerbahçe'de lider olamıyor        -        11:51 | Fenerbahçe, UEFA'yı böyle etkileyecek        -        01:05 | Valencia'dan Mehmet Topal'a büyük onur
Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz sessizliğini bozdu!
18.02.2019 - 00:12
Editör:

Serdar Aziz'in eşi Tuğçe Aziz, Instagram hesabından bir açıklama yaparak, ayrılık süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da ilk yarının son haftasında oynanan Sivasspor maçında mide problemlerini öne sürerek oynamak istemeyen ve maçtan 12 saat sonra eşiyle birlikte gittiği tatilden paylaşılan fotoğrafla olay yaratan Serdar Aziz, sonraki dönemde kadro dışı kalmıştı. Transferin son günlerinde Sarı-Kırmızılı kulüple karşılıklı olarak anlaşarak sözleşmesini fesheden milli oyuncu, Fenerbahçe'yle sözleşme imzalamıştı.

Bu dönemde özellikle Galatasaray taraftarının yoğun tepkisine kalan Serdar Aziz ve eşi Tuğçe Aziz, uzun süre sessizliklerini korurken, ilk kez bugün Tuğçe Aziz Instagram'dan kendisine edilen bir hakarete cevap verdi.

Tuğçe Aziz'in açıklamaları şu şekilde:

Şu ana kadar hiçbir açıklama yapmadık çünkü kimseye açıklama yapmak zorunda değiliz. Ama sizin keyif almak için izlediğiniz futbolu meslek edinmiş kişiler olduğunu ve profesyonel bir şekilde hareket etmeleri gerektiğini hiçbir zaman anlayamazsınız. Yine de onca kişinin hakaretlerine karşılık şunu söylemek istiyorum. Verilmiş kararların hiçbirinde tatil sebep olarak sunulmamıştır. Zaten öyle bir şey olması imkansızdır. Çünkü yapılan programların hepsi resmi tatil günlerine göre yapılmaktadır. Yani; önceden alınmış kararların yaptığımız tatil ile alakası yoktur. Küfür ve hakaret içerikli mesajlarınız hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
serdar aziz
tugce aziz
transfer
Diğer Haberler
Fenerbahçe Soldado ile anlaştı! İşte anlaşma detayları
Fenerbahçe Morelos ile transfer görüşmelerine başladı!
Ersun Yanal'dan Alper Potuk'a: İhanet ediyorsun!
"Galatasaray'ı devirelim, hedefe gidelim"
Fenerbahçeli Frey, Almanya'da ameliyat oldu
Ersun Yanal'dan flaş Ozan Tufan kararı
Jailson'un şansı bebek!
Zajc Fenerbahçe'de lider olamıyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol