Son Eklenen Haberler!
15:11 | Fenerbahçe'nin toplam borcu açıklandı        -        15:11 | Emre Belözoğlu: Takıma çok faydası olur        -        14:38 | Ali Koç'tan Aziz Yıldırım için karar; 'İbra geçerlidir'        -        14:35 | Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kulübe bağışladığı para        -        14:34 | Fenerbahçe'de tüzük değişikliği kongresi yapılamadı        -        14:33 | Fenerbahçe golcü için atağa kalktı!        -        14:32 | Sevilla'nın gözden çıkardığı Simon Kjaer, Fenerbahçe'ye önerildi        -        14:31 | Fenerbahçe'de stopere son aday Christian Kabasele        -        06:25 | Fenerbahçe eski oyuncusunu alıyor!        -        06:24 | Fenerbahçe, Murat Sağlam'ı kadrosuna kattığını duyurdu
İşte Ersun Yanal'ın Fenerbahçe reçetesi
13.12.2018 - 13:48
Editör:

Fenerbahçe'de takımın başına geçmesi beklenen Ersun Yanal'ın sarı lacivertliler için yazdığı reçete ortaya çıktı.

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü olmasına kesin gözüyle bakılan Ersun Yanal, takımı hızla toparlayarak üst sıralara taşımak adına 4 transfer yapılmasını acil olarak görüyor. Yanal'ın ilk talebi, Skrtel'i tamamlayacak bir stoper. Orta sahada ise takımı ileriye taşıyıp, oyun kurucu rolünü üstelenecek bir '8 numara' istiyor.

Kanat rotasyonunu artıracak, her iki kenarda da oynayabilecek bir takviye ile skorer bir forvet de Ersun Yanal'ın diğer talepleri arasında yer alıyor.

'CEZALILARI BANA BIRAKIN'

Ersun Yanal'ın yönetimden bir diğer talebi, disiplinsiz oldukları ve sorun çıkardıkları gerekçesiyle yönetim kararıyla kadro dışı bırakılan isimler. Sezon başında Ozan Tufan Dereağzı'na gönderilmişti. Ardından Volkan Demirel, Aatif ve Nabil Dirar, 23 yaşındaki orta saha oyuncusunun yanına katıldı. Ersun Yanal, bu futbolcularla ilgili kararın kendisine bırakılmasını istedi.

Yanal, 4 oyuncuyla görüştükten sonra kendilerini yeniden takıma kazandırıp kazandıramayacağına karar verecek.

COMOLLİ'YLE DEVAM AMA...

Yapılan ilk görüşmede, Ersun Yanal'ın Damien Comolli'yi istemediği iddia edilmişti. Ancak bunun doğru olmadığı kaydedildi. 56 yaşındaki teknik adam, Fransız sportif direktörle çalışma konusunu dert etmiyor.

Buna rağmen özellikle yapılacak transferler konusunda ilk söz hakkının kendisinde olması gerektiğinin altını çizdi. Ali Koç, taraftarın hedef adam haline getirmesine rağmen Comolli'nin hep arkasında durdu. Ancak başkanın, Yanal'dan gelen bu isteğe sıcak baktığı öğrenildi. Comolli'nin nasıl tavır alacağı ise merak konusu. (Fanatik)


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
ersun yanal
recete
Diğer Haberler
Fenerbahçe'nin toplam borcu açıklandı
Emre Belözoğlu: Takıma çok faydası olur
Ali Koç'tan Aziz Yıldırım için karar; 'İbra geçerlidir'
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kulübe bağışladığı para
Fenerbahçe'de tüzük değişikliği kongresi yapılamadı
Fenerbahçe golcü için atağa kalktı!
Sevilla'nın gözden çıkardığı Simon Kjaer, Fenerbahçe'ye önerildi
Fenerbahçe'de stopere son aday Christian Kabasele
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol