Son Eklenen Haberler!
06:25 | Fenerbahçe eski oyuncusunu alıyor!        -        06:24 | Fenerbahçe, Murat Sağlam'ı kadrosuna kattığını duyurdu        -        06:23 | Obradovic: Oyuncularımla gurur duyuyorum        -        06:22 | Fenerbahçe, Anadolu Efes karşısında seriyi eşitledi        -        11:30 | Yıldız oyuncunun menajeriyle Anadolu Efes maçını izledi        -        11:28 | Fenerbahçe'de Martin Skrtel bilmecesi sürüyor        -        11:28 | Eljif Elmas için çılgın teklif! 23 milyon euro...        -        11:27 | Fenerbahçe genel kurulunda dev buluşma!         -        11:26 | Fenerbahçe, Konoplyanka için gün sayıyor!        -        11:26 | Fenerbahçe'nin gündeminde olan Nikola Kalinic'de sıcak gelişme
Fenerbahçe'den Cesc Fabregas bombası
13.12.2018 - 13:44
Editör:

Ali Koç, ligin dibine demir atan takımı yeniden yapılandırmak için FFP anlaşmasını iptal etmeyi ciddi ciddi düşünüyor. Eğer bu gerçekleşirse, dünyaca ünlü İspanyol yıldız için girişimler yeniden başlayacak.

Ali Koç, başkan seçildikten sonra Aziz Yıldırım döneminde imzalanan Finansal Fair-Play anlaşmasının şartlarını karşılamak için son derece titiz bir şekilde hareket etti.

Ancak takımın geldiği son durumun ardından bu konuda geri adım atılabilir. Başkan Koç, 14 Kasım’da katıldığı bir panelde, “5 yıl Avrupa’ya gitmemeyi düşünmemiz gerek” diyerek bunun sinyalini verdi. Ali Koç eğer bu yönde bir karar alırsa, camiayı yeniden havaya sokacak ve takıma seviye atlatacak dünyaca ünlü bir yıldızın transfer edilmesi bekleniyor.

İlk görüşme yapılmıştı

Bu konuda öncelik Cesc Fabregas. İspanyol oyuncunun menaceri Darren Dein, Ali Koç ve Damien Comolli’nin yakın dostu David Dein’in oğlu...

Comolli, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan yıldız futbolcuyu yeni sezonda takıma katmak için Darren Dein ile görüşme yapmıştı.

Ancak peş peşe gelen kötü sonuçların ardından Fenerbahçe cephesi bu transferi ocak ayında bitirebilir. Fabregas’ı isteyen Milan da 35 milyon Euro’luk Lucas Paqueta transferi sonrası bu konuda geri adım attı.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
ali koc
fabregas
Diğer Haberler
Fenerbahçe eski oyuncusunu alıyor!
Fenerbahçe, Murat Sağlam'ı kadrosuna kattığını duyurdu
Obradovic: Oyuncularımla gurur duyuyorum
Fenerbahçe, Anadolu Efes karşısında seriyi eşitledi
Yıldız oyuncunun menajeriyle Anadolu Efes maçını izledi
Fenerbahçe'de Martin Skrtel bilmecesi sürüyor
Eljif Elmas için çılgın teklif! 23 milyon euro...
Fenerbahçe genel kurulunda dev buluşma!
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol