Son Eklenen Haberler!
15:11 | Fenerbahçe'nin toplam borcu açıklandı        -        15:11 | Emre Belözoğlu: Takıma çok faydası olur        -        14:38 | Ali Koç'tan Aziz Yıldırım için karar; 'İbra geçerlidir'        -        14:35 | Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kulübe bağışladığı para        -        14:34 | Fenerbahçe'de tüzük değişikliği kongresi yapılamadı        -        14:33 | Fenerbahçe golcü için atağa kalktı!        -        14:32 | Sevilla'nın gözden çıkardığı Simon Kjaer, Fenerbahçe'ye önerildi        -        14:31 | Fenerbahçe'de stopere son aday Christian Kabasele        -        06:25 | Fenerbahçe eski oyuncusunu alıyor!        -        06:24 | Fenerbahçe, Murat Sağlam'ı kadrosuna kattığını duyurdu
Ali Koç'tan futbolculara sert sözler!
11.12.2018 - 11:43
Editör:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, Spor Toto Süper Lig'in 15. haftasında Akhisarspor karşısında alınan 3-0'lık mağlubiyetin ardından soyunma odasında oyunculara söylediği sözler ortaya çıktı.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; küme düşme hattına giren F.Bahçe'de başkan Ali Koç, Akhisar maçı sonrası soyunma odasında futbolcularıyla çok sert bir konuşma yaptı. 43 dakika soyunma odasında kalan Koç, konuşmasına İngilizce olarak başladı. Yabancı oyunculara ağır ifadeler kullanan Koç, ardından yerlilere Türkçe konuştu. Başkan Koç, "Bu tablodan utanmıyor musunuz? F.Bahçe tarihine ihanet ediyorsunuz. Koca kulüp nasıl küme düşme hattına inebilir? Biraz olsun suçu kendinizde arıyor musunuz? Taraftar sizi her yerde destekliyor. Sizin onlara sunduğunuz futbol içler acısı" ifadelerini kullandı.

ODACI SALİH'E SÜRGÜN

F.Bahçe'de suçlu bulundu: Odacı Salih... Kulüpte 20 yıldır görev yapan Salih isimli kat görevlisi, Samandıra'da çalışıyordu. Oyuncuların çok sevdiği Salih, eski bir Samandıra çalışanına, tesislerde unuttuğu özel bir eşyasını verdi. Bunu dışarıda veren Salih, başka çalışanlar tarafından görüldü ve konu başkana iletildi. Koç da Salih'in Samandıra'dan Dereağzı'na alınmasına karar verdi.

GERGİN KARŞILAMA

Akhisarspor yenilgisi sonrası otobüsle İstanbul'a dönen F.Bahçe, saat 02.00'de Samandıra'ya ulaştı. Yaklaşık 30 taraftar, tesislere gelerek oyunculara, teknik heyete ve başkan Ali Koç'a tepki gösterdi.


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
ali koc
sert sözler
Diğer Haberler
Fenerbahçe'nin toplam borcu açıklandı
Emre Belözoğlu: Takıma çok faydası olur
Ali Koç'tan Aziz Yıldırım için karar; 'İbra geçerlidir'
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un kulübe bağışladığı para
Fenerbahçe'de tüzük değişikliği kongresi yapılamadı
Fenerbahçe golcü için atağa kalktı!
Sevilla'nın gözden çıkardığı Simon Kjaer, Fenerbahçe'ye önerildi
Fenerbahçe'de stopere son aday Christian Kabasele
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol