Son Eklenen Haberler!
09:43 | Fenerbahçe'de yönetim harekete geçti: Hedef 500 milyon lira        -        09:42 | Ersun Yanal, devre arasında raporunu sunacak        -        09:41 | Hollanda’da flaş Erwin Koeman iddiası: ‘Dönüş uçağında…’        -        14:00 | Ersun Yanal ile neler değişecek?        -        13:58 | Avrupa basını Ersun Yanal'ı konuşuyor        -        13:57 | Hasan Ali Kaldırım ve Valbuena'dan müjdeli haber!        -        13:57 | Ersun Yanal'ın sözleşmesine 1 milyon Euro prim!        -        13:56 | İşte Ersun Yanal'ın ilk tespiti: Kadromuz kötü değil ama...        -        13:55 | Fenerbahçe, Cocu'ya ne kadar ödeyecek?        -        13:53 | Fenerbahçe'de Tolgay Arslan sesleri
Fener'de kriz toplantısı
05.12.2018 - 13:42
Editör:

Kriz toplantısında 4 flaş karar çıktı. 1-Yeni teknik direktör adayları masaya yatırıldı. 2-Sportif Direktör Comolli ile devam etme kararı alındı. 3-Kadro dışı kalan oyuncular affedilmeyecek. 4-Transfer çalışmalarına hız verildi.

F.BAHÇE’NİN Kasımpaşa ile 2-2 berabere kalmasından sonra Başkan Ali Koç, harekete geçti. Dün erken saatlerde kulübe gelen Başkan Koç, ikinci Başkan Semih Özsoy ile birlikte takımdaki son durumu masaya yatırdı. Teknik Direktör Koeman’ın performansından memnun olmayan ikili, yeni teknik adam konusunda da çalışmaları sürdürdü. Ersun Yanal, Daum gibi önemli isimlerin gündeme geldiği toplantıda net bir karar alınmadı. Koç’un bu hafta sonuna kadar bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor.

YANAL, COMOLLİ’Yİ KABUL ETMEZ

Sarı-Lacivertli taraftarlar tarafından eleştirilen Sportif Direktör Comolli konusu da dünkü toplantıda masaya yatırıldı. Başkan Koç’un, Fransız spor adamının çalışmalarından memnun olduğu belirtildi. Comolli’nin de yurt dışında bazı teknik adamlarla görüşmeler yaptığı öğrenildi. Tecrübeli futbol idarecisinin kısa bir süre içinde Sarı-Lacivertli yönetime bir rapor sunması bekleniyor. Fransız spor adamının göreve devam etmesi durumunda Ersun Yanal’ın Fenerbahçe’den gelecek teklifi kabul etmeyeceği biliniyor.

TRANSFER İÇİN PARA ARANIYOR

Yapılan kritik zirvede kadro dışı bırakılan Aatif, Dirar, Volkan Demirel ve Ozan Tufan konusu da gündeme geldi. Ancak bu oyuncuların affedilmemesi gerektiği yönünde görüş birliğine varıldı. Bu oyuncuların devrede satışından gelecek para ile gereken takviyelerin yapılması planlanıyor. Elde edilecek ek gelirlerin de transfere harcanması hedefleniyor. Sarı-Lacivertli yönetimin transfer konusunda bazı isimlerle görüşmeler yaptığı da gayet iyi biliniyor. (Akşam)


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
toplanti
comolli
transfer
Diğer Haberler
Fenerbahçe'de yönetim harekete geçti: Hedef 500 milyon lira
Ersun Yanal, devre arasında raporunu sunacak
Hollanda’da flaş Erwin Koeman iddiası: ‘Dönüş uçağında…’
Ersun Yanal ile neler değişecek?
Avrupa basını Ersun Yanal'ı konuşuyor
Hasan Ali Kaldırım ve Valbuena'dan müjdeli haber!
Ersun Yanal'ın sözleşmesine 1 milyon Euro prim!
İşte Ersun Yanal'ın ilk tespiti: Kadromuz kötü değil ama...
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
BB Erzurumspor
17.12.2018 | 20:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol