Son Eklenen Haberler!
12:38 | Fenerbahçe Berke Özer'i Westerlo'ya kiraladığını açıkladı        -        11:51 | Eljif Elmas takım arkadaşlarıyla vedalaştı!        -        11:50 | Fenerbahçe'ye Brezilyalı duvar!        -        11:49 | 'Bize gelmek istiyorsan kulübüne baskı yap'        -        11:48 | Fenerbahçe yönetimi: 'Harun, Berke '1' olamaz'        -        11:47 | Deniz Türüç bugün kararını veriyor        -        11:47 | Kjaer'den vazgeçmek yok!        -        11:46 | Fenerbahçe'den Jasmin Kurtic için ikna edici teklif        -        00:56 | Miha Zajc, bu kez Leicester'ın radarına girdi!        -        00:55 | Fenerbahçe'den Ertuğrul Ersoy hamlesi
Fener'de kriz toplantısı
05.12.2018 - 13:42
Editör:

Kriz toplantısında 4 flaş karar çıktı. 1-Yeni teknik direktör adayları masaya yatırıldı. 2-Sportif Direktör Comolli ile devam etme kararı alındı. 3-Kadro dışı kalan oyuncular affedilmeyecek. 4-Transfer çalışmalarına hız verildi.

F.BAHÇE’NİN Kasımpaşa ile 2-2 berabere kalmasından sonra Başkan Ali Koç, harekete geçti. Dün erken saatlerde kulübe gelen Başkan Koç, ikinci Başkan Semih Özsoy ile birlikte takımdaki son durumu masaya yatırdı. Teknik Direktör Koeman’ın performansından memnun olmayan ikili, yeni teknik adam konusunda da çalışmaları sürdürdü. Ersun Yanal, Daum gibi önemli isimlerin gündeme geldiği toplantıda net bir karar alınmadı. Koç’un bu hafta sonuna kadar bu konuda bir açıklama yapması bekleniyor.

YANAL, COMOLLİ’Yİ KABUL ETMEZ

Sarı-Lacivertli taraftarlar tarafından eleştirilen Sportif Direktör Comolli konusu da dünkü toplantıda masaya yatırıldı. Başkan Koç’un, Fransız spor adamının çalışmalarından memnun olduğu belirtildi. Comolli’nin de yurt dışında bazı teknik adamlarla görüşmeler yaptığı öğrenildi. Tecrübeli futbol idarecisinin kısa bir süre içinde Sarı-Lacivertli yönetime bir rapor sunması bekleniyor. Fransız spor adamının göreve devam etmesi durumunda Ersun Yanal’ın Fenerbahçe’den gelecek teklifi kabul etmeyeceği biliniyor.

TRANSFER İÇİN PARA ARANIYOR

Yapılan kritik zirvede kadro dışı bırakılan Aatif, Dirar, Volkan Demirel ve Ozan Tufan konusu da gündeme geldi. Ancak bu oyuncuların affedilmemesi gerektiği yönünde görüş birliğine varıldı. Bu oyuncuların devrede satışından gelecek para ile gereken takviyelerin yapılması planlanıyor. Elde edilecek ek gelirlerin de transfere harcanması hedefleniyor. Sarı-Lacivertli yönetimin transfer konusunda bazı isimlerle görüşmeler yaptığı da gayet iyi biliniyor. (Akşam)


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
toplanti
comolli
transfer
Diğer Haberler
Fenerbahçe Berke Özer'i Westerlo'ya kiraladığını açıkladı
Eljif Elmas takım arkadaşlarıyla vedalaştı!
Fenerbahçe'ye Brezilyalı duvar!
'Bize gelmek istiyorsan kulübüne baskı yap'
Fenerbahçe yönetimi: 'Harun, Berke '1' olamaz'
Deniz Türüç bugün kararını veriyor
Kjaer'den vazgeçmek yok!
Fenerbahçe'den Jasmin Kurtic için ikna edici teklif
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol