Son Eklenen Haberler!
14:51 | Fenerbahçe'de Slimani ve Benzia'dan kötü haber!        -        12:57 | Soldado dönüyor!        -        12:56 | Cocu'dan takımına 3 hayati uyarı geldi        -        12:56 | Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında konuşulan dev takasın detayları belli oldu!        -        04:26 | Fenerbahçemiz Sivas deplasmanında        -        04:26 | Phillip Cocu: Ben vazgeçmedim siz de vazgeçmeyin        -        04:25 | Zeljko Obradovic: "Takım çok iyi reaksiyon verdi"        -        04:24 | Zalgiris Kaunas - Fenerbahçe maç sonucu: 75-82        -        04:23 | Fenerbahçe'den dev sponsorluk anlaşması!        -        10:41 | Arsenal yöneticisinden Ali Koç'a destek
Seçime kadar yaprak kıpırdamaz!
22.05.2018 - 05:18
Editör:

Aziz Yıldırım, 3 Haziran gününe kadar kalacak ve gideceklerle ilgili girişimde bulunmayı düşünmüyor.

Aykut Hoca, kaptan Volkan, Janssen ve Neto’nun durumu hâlâ belirsizliğini koruyor. Başkan sandıktan galip çıkarsa 4 Haziran günü düğmeye basacak.

SEZONU 2. tamamlan sarı-lacivertlilerde herkes tatile gitti. Ancak akıllarda bir sürü soru işaretleriyle. Hiçbir futbolcu geleceğiyle ilgili bir fikre sahip değil. Sözleşmesi sona eren Volkan Demirel’e henüz kimse, “Gel sözleşmeni uzatalım” demedi. Ya da kiralık olarak forma giyen Neto ve Janssen’e “Sizden memnunuz, bir yıl daha devam edelim” teklifinde bulunulmadı.

OYUNCULARIN yanı sıra Aykut Kocaman’ın durumu da belirsizliğini koruyor. Kalıp kalmayacağına göreve gelecek başkanın karar vermesini isteyen Kocaman, istifa mektubu cebinde geziyor. Bu bilinmezliklerin bu kadar çok olmasının tek sebebi seçim. Rakibi Ali Koç’a koltuğu kaptırmamak adına var gücüyle çalışan Aziz Yıldırım kapısını çalanlara, “Seçimden sonra görüşelim” diyor.

EN FAZLA 3 TAKVİYE

SANDIKTAN çıkacak sonuca göre hareket etmek isteyen başkan, bir taraftan da gelecek sezon planlamasına start verdi. Geçmiş yılların aksine transfer işini bu kez erkenden çözmek niyetinde. Bu bağlamda resmi olmasa da girişimlere başladı. 3 transfer yapıp, işi noktalamak isteyen sarı-lacivertlilerin 1 numarası kur farkında olan 15 milyon Euro’luk artı parayı bunun için kullanacak.

FUTBOLCU satması durumunda bonservisten gelecek ücreti de transfere harcayabilecek olan başkan, bazı oyuncuları şimdiden takip etmeye başladı. Teknik heyetten bağımsız temaslarını sürdüren Yıldırım, şu an için sadece menajerlerden teklif alıyor. (Sampiy10n)


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Aziz Yildirim
Aykut Kocaman
Transfer
Diğer Haberler
Fenerbahçe'de Slimani ve Benzia'dan kötü haber!
Soldado dönüyor!
Cocu'dan takımına 3 hayati uyarı geldi
Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında konuşulan dev takasın detayları belli oldu!
Fenerbahçemiz Sivas deplasmanında
Phillip Cocu: Ben vazgeçmedim siz de vazgeçmeyin
Zeljko Obradovic: "Takım çok iyi reaksiyon verdi"
Zalgiris Kaunas - Fenerbahçe maç sonucu: 75-82
Gelecek maçımız
Sivasspor
Fenerbahçe
20.10.2018 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol