Son Eklenen Haberler!
07:00 | Taşınıyoruz...        -        16:37 | Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi rotası        -        16:36 | Fenerbahçe'nin en istikrarlısı De Souza        -        16:35 | Aziz Yıldırım'ın kozu Nihat Özdemir        -        16:34 | Mehmet-Selda Topal çifti huzurevi sakinleri ile bir araya geldi        -        16:32 | Fenerbahçe, Ahmed Musa'nın peşinde        -        05:31 | Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi ön elemesinde nasıl seri başı olur?        -        05:20 | Ve Fener düğmeye bastı        -        05:18 | Seçime kadar yaprak kıpırdamaz!        -        05:17 | Aykut Kocaman'dan 'Josef-Topal' kararı!
Fenerbahçe'de 5 Haziran'a kadar 30 bin kombine rezerve edildi
22.05.2018 - 05:11
Editör:

4 Haziran sabahı başkan olarak Fenerbahçe taraftarının karşısına çıkmaya hazırlanan Ali Koç camiayı birleştirme adına çok önemli bir hamle yapacak…

Fenerbahçe yönetimi her sezon Haziran’ın hemen başında kombine satışına başlardı… geçen sezon sadece 19 bin kombine satabilen Fenerbahçe’de lig bitmesine rağmen henüz kombinelerle ilgili bir hareketlilik yok. Kulüp tarafından aranan kombine sahiplerinin sürekli “rezervasyon” yaptırıp kombine satın almaya yanaşmaması ise dikkat çekici bir durum olarak göze çarpıyor. Gelecek sezonun kombineleri için şu an itibariyle 30 bin civarında bir rezervasyon sağlanmış durumda. Rezervasyonların bitiş tarihi ise Haziran. Ali Koç’un başkan seçilmesi durumunda 2 gün içinde 30 bin rezervasyonlu kombinenin satılacağı da gelen bilgiler arasında.

Ali Koç barışı da getirecek! Üyelere hakları verilecek

4 Haziran sabahı başkan olarak Fenerbahçe taraftarının karşısına çıkmaya hazırlanan Ali Koç camiayı birleştirme adına çok önemli bir hamle yapacak… Aziz Yıldırım döneminde üyelikten çıkarılan kişilerin haklarının geri verilmesi için bir süreç başlatılacak. Koç’un başlatacağı bu süreçten “terör örgütüne yardım” veya “yüz kızartıcı suç işleyenler” ise kesinlikle yararlanamayacak.


BU HABERE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Etiketler:
ali koc
kombine
Diğer Haberler
Taşınıyoruz...
Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi rotası
Fenerbahçe'nin en istikrarlısı De Souza
Aziz Yıldırım'ın kozu Nihat Özdemir
Mehmet-Selda Topal çifti huzurevi sakinleri ile bir araya geldi
Fenerbahçe, Ahmed Musa'nın peşinde
Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi ön elemesinde nasıl seri başı olur?
Ve Fener düğmeye bastı
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol