Son Eklenen Haberler!
05:14 | Roman Neustadter’e teklif yağıyor        -        05:13 | Ali Koç seçim öncesinde Aziz Yıldırım'a karşı farkı açtı        -        05:12 | İşte Aykut Kocaman'ın transfer planlaması        -        05:11 | Fenerbahçe'de 5 Haziran'a kadar 30 bin kombine rezerve edildi        -        05:11 | Koç: "Fenerbahçe için tarihi bir seçim olacak"        -        05:10 | Kameni, Afrika Kupası'na sponsor oldu!        -        05:09 | Aziz Yıldırım'ın güvendiği dağlara kar yağdı!         -        05:07 | Barcelona F.Bahçeli yıldızı istiyor        -        14:44 | Janssen gelecek sezon...        -        14:43 | Ali Koç'un hoca adayı: Marco Rose
Tehlikeyi fark etti ama...
21.04.2018 - 12:45
Editör:

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Beşiktaş maçının henüz başında oluşan gerginliğe anlam veremedi, devre arasında harekete geçti.

Fenerbahçe Başkanı, ilk 45 dakikada her korner atışında yaşanan sıkıntılardan rahatsız oldu. Yıldırım, ikinci yarı başlamadan hemen idari menajer Hasan Çetinkaya’yı arayıp, emniyet güçlerinin önlem alması gerekliliğini vurguladı.

Fenerbahçe-Beşiktaş maçında çıkan olayların yankıları sürüyor. Önceki maçların aksine çok daha gergin bir atmosferde oynanan mücadelede özellikle her köşe vuruşunda sahaya atılan yabancı maddeler sebebiyle oyun durdu.

Başkan Aziz Yıldırım da bunu henüz ilk dakikalarda fark edip normalin dışında bir durum olduğunu anladı. Geçmiş derbilerde Kadıköy’de böyle bir olayın hiç yaşanmaması ve bu maçta henüz ilk dakikalarda oluşan gergin hava sonrası Başkan Yıldırım harekete geçti.

Önlem istedi

Yıldırım, maçın devre arası olduğunda hemen idari menajer Hasan Çetinkaya’ya ulaşarak bu konuyla ilgili endişelerini aktardı. Bu durumun emniyet yetkililerine iletilmesini ve özellikle kornerlerde gerekli önlemlerin alınması gerektiğini belirtti.

Öte yandan, sarı-lacivertli yetkililer ilk yarının bitimiyle birlikte hakem Mete Kalkavan’ın benzer şekilde yabancı maddelerin gelmesi durumunda maçı tatil edeceğini söylemesinin de önemli olduğunu dile getirdi. İlk 45 dakikada 3 farklı kornerde, Beşiktaşlı futbolculara atılan yabancı maddeler ortamı gerdi. Mete Kalkavan da devre arasında bu durumu açık bir şekilde söyledi. İlk kez bu tip bir durumla karşılaştıklarını belirten sarı-lacivertliler birçok statta çok daha ağır şartta maçlar oynanmasına rağmen hiçbir hakemin böyle bir ifade kullanmadığını ifade etti. (Skorer)


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
aziz yildirim
tehlike
Diğer Haberler
Roman Neustadter’e teklif yağıyor
Ali Koç seçim öncesinde Aziz Yıldırım'a karşı farkı açtı
İşte Aykut Kocaman'ın transfer planlaması
Fenerbahçe'de 5 Haziran'a kadar 30 bin kombine rezerve edildi
Koç: "Fenerbahçe için tarihi bir seçim olacak"
Kameni, Afrika Kupası'na sponsor oldu!
Aziz Yıldırım'ın güvendiği dağlara kar yağdı!
Barcelona F.Bahçeli yıldızı istiyor
Gelecek maçımız
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol