Son Eklenen Haberler!
10:57 | Yassine Benzia: Beşiktaş'a golümü atacağım!        -        10:56 | Ali Koç: 'Fenerbahçe'yi üzmeye hakkınız yok'        -        10:54 | Volkan Demirel: 'Beşiktaş maçı bizim için şans'        -        10:53 | Samandıra'ya taraftar akını        -        02:22 | Fenerbahçemiz Beşiktaş’ı konuk ediyor        -        02:21 | Phillip Cocu uyardı        -        02:20 | Diego Lugano: Derbinin adrenalini bir kez daha hissedeceğim        -        02:19 | Fenerbahçe'de derbi öncesi büyük şok!        -        02:18 | Zadar Turnuvası'nda CSKA Moskova'yı mağlup eden Fenerbahçe şampiyonluğa ulaştı        -        16:40 | Phillip Cocu: Nefes aldırmayın
Derbinin kilit isimleri
21.10.2017 - 03:59
Editör:

Teknik Direktör Aykut Kocaman, Galatasaray’a karşı orta alanda görev yapacak Souza, Ozan Tufan ve Giuliano üçlüsüne kritik görevler yükledi.

Fenerbahçe’de Galatasaray maçının kilit isimleri Souza, Ozan ve Giuliano olacak.

Sarı-lacivertli takımın orta sahasını oluşturacak bu üç ismin önemli görevleri bulunuyor. Giuliano, orta saha ve kanatta değişmeli oynayacak. Brezilyalı futbolcudan hücumda beklenti büyük. Ancak bunun yanısıra savunmaya da katkısı bekleniyor. Giuliano önde yapacağı baskıyla sarı-kırmızılı savunmanın rahat top çıkarmasını engelleyecek.

Diğer öne çıkacak bir isimse son haftaların formda ismi Ozan Tufan. Genç futbolcu son Malatyaspor maçında olduğu gibi ileri çıkışlarıyla sürprizler arayacak. Ancak bunun yanısıra Valbuena’nın savunmadaki açıklarını kapatacak.

Ozan desteği

Fransız futbolcudan hücumda daha fazla verim alabilmek için Ozan, sol kanada destek verecek. Hasan Ali’den önce Valbuena’yı geçen sarı-kırmızılı oyuncuları bu bölgede karşılayacak isim Ozan olacak. Milli futbolcu hem orta sahada görev yapacak hem de sol kanatta savunmaya yardım edecek.

Bu isimlerin arkasında ise Josef de Souza yer alacak. Hücum ve savunma arasında bağlantıyı sağlayacak olan Brezilyalı futbolcu savunmanın önünde rakibin etkili oyuncularını durdurmaya çalışacak. Yan toplar başta olmak üzere ileri çıkışlarda da bulunacak Souza, rakibin fazla baskı kurması durumunda ise Skrtel ve Neto arasında beşinci savunmacı olarak görev yapacak. (Skorer)


BU HABERE EMOJÄ°YLE TEPKÄ° VER!

Etiketler:
Ozan Tufan
Giuliano
Josef
Galatasaray
Diğer Haberler
Yassine Benzia: Beşiktaş'a golümü atacağım!
Ali Koç: 'Fenerbahçe'yi üzmeye hakkınız yok'
Volkan Demirel: 'Beşiktaş maçı bizim için şans'
Samandıra'ya taraftar akını
Fenerbahçemiz Beşiktaş’ı konuk ediyor
Phillip Cocu uyardı
Diego Lugano: Derbinin adrenalini bir kez daha hissedeceğim
Fenerbahçe'de derbi öncesi büyük şok!
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Beşiktaş
24.09.2018 | 20:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2016 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Fenerizm
Sporundibi
Sporun Kalbi
24 Saat Futbol