Rıdvan Dilmen: "Fenerbahçe'yi parayla sınamayın"
22.02.2021 - 01:40
1/7
Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin yayıncı kuruluş ile arasındaki gerginlik üzerine yorumlarda bulundu ve Digiturk Spordan Sorumlu Grup Başkanı Rashed Al-Marri'nin “ Tehdit ettiğiniz boykot kampanyası sizi sıkıntıya düşürür, parayı kesersek size gelecek para azalmış olur.“ sözleri üzerine mesaj yolladı. İşte Dilmen'in sözleri...

2/7
“CANIMI ACITAN BİR ŞEY VAR“

Rıdvan Dilmen sezonu tutturdular. Mustafa Cengiz, 'Ben de Serdar Tatlı olsun dedim' diyor. Ben de 'Mustafa Cengiz sezonu' olsun diye saygısızlık yapabilir miyim? Fenerbahçelilerin ve benim canımı acıtan bir şey var, skordan bağımsız. Keşke Fenerbahçe kazansaydı da speküle edilmeseydi, asla.

3/7
“HAKLIYKEN, HAKSIZA DÜŞTÜNÜZ“

Profesyoneller ve yayıncı kuruluş ile ilgili Fenerbahçe'nin ciddi problemi vardı, hatta Ali bey ve beraberindekilerle yemek yiyorlardı. Bana 'Ne diyorsunuz' dedi, ben protesto ile haklıyken haksız duruma düştünüz dedim.

4/7
“KATAR İLE İLİŞKİMİZ ÇOK FARKLI“

Katarlı beIN ailesi, Türkiye'de hiçbir özel şirket, 2 milyar dolar falan yatırım yapamaz, ben bunun için teşekkür ederim, inşallah da kalırsınız. Katar ile ilişkimiz ülke olarak çok daha farklı. Katar ambargo altındayken, Cumhurbaşkanımız Katar'a sahip çıkan tek devlet başkanı oldu, bir dostluk yaptı. Katar emiri de ekonomik ve ticari anlamda iki ülkenin menfaatleri doğrultusunda dostluklar başladı. Yayıncı kuruluş geldi, kimsenin veremeyeceği parayı verdi, Allah razı olsun.

5/7
“BİR KUPASI EKSİK OLSUN CANIM“

Fenerbahçe'nin müzesinde onlarca, yüzlerce kupa vardır, bu sene de bir kupası eksik olsun canım. İşgal kuvvetleri İstanbul'u işgal etmiş, turnuva düzenliyor, biz güçlüyüz diyor. Fenerbahçe'deki oyuncular Taksim Stadı'nda 1-0 geriden 2-1 kazanıyor ve ülkemize moral veriyor, tüm ülke mutlu oluyor. Öbür kupaları hepsini geç, olur olmaz.

6/7
“SAKIN PARAYLA SINAMAYA KALKMAYIN“

Fenerbahçe'yi sakın parayla sınamaya kalkmayın. Fenerbahçe bir parmak şıklatsa, senin 1 yılda verdiğini 1 saatte toplar, örnekleri var. Ali beyin kasasından çıkmasına da gerek yok. Hakaret ettiğiniz, parayla sınadığınız camiaya bir özür borcunuz var, ben kendi adıma bekliyorum.

7/7
“FENERBAHÇE'YE DOKUNMAYIN“

Kullanacağınız cümlelere çok dikkat edeceksiniz, 3 Temmuz'da Fenerbahçe'nin üzerinden kimler geçmeye çalıştı. Fenerbahçe'ye dokunmayın, elinizi yakar. Eleştir, mahkemeye ver, hukuka ver ama Fenerbahçe'yi parayla falan sınamaya kalkma. İslam Çupi'yi bir okusun.

Diğer Haberler
Rıdvan Dilmen, Trabzonspor-Fenerbahçe maçını değerlendirdi! Erol Bulut...
Erol Bulut Trabzonspor derbisinin anahtarını buldu! Tersi olursa...
Fenerbahçe'de gözler Samatta’da!
Fenerbahçe Aaron Boupendza transferini bitiriyor
Ferdi Kadıoğlu Hollanda'da listeye girdi
Trabzon’da Erol Bulut’un Gustavo’su Sosa olacak
Fenerbahçeli futbolcular galibiyet için kenetlendi!
Fenerbahçe'de Ali Koç ve Erol Bulut derbiyi seyretti!
Gelecek maçımız
Trabzonspor
Fenerbahçe
28.02.2021 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol