Gürcan Bilgiç: "Şampiyonluk bu maçlardan geçiyor"
22.02.2021 - 01:29
1/10
Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe'nin evinde Göztepe'ye 1-0 mağlup olduğu mücadeleyi A Spor ekranlarında değerlendirdi.

2/10
“BÜYÜK YARA BU MAĞLUBİYET“

Sonuç açısından baktığınızda, hakikaten büyük problem. Beşiktaş bay haftası, Galatasaray ve Trabzon kazanmış, haftaya Trabzon'a gitmeden önce büyük bir yara bu mağlubiyet.

3/10
“ŞAMPİYONLUK BU MAÇLARDA“

Şampiyon olan takım, bu maçları kazanan takımdır. Beraberlik normal sonuç dediğin maçlardan galibiyet geliyorsa, bu yarışın içinde avantajını koruyarak devam edersin. Bunlar mutlaka kazanacağın maçlar. Trabzon deplasmanı mesela beraberlik normal maçlarıdır ama bu maçtan sonra artık kazanmalısın.

4/10
“İKİ BEKİ OLMAYAN TAKIMA YENİLDİN“

Galatasaray o kadar zor bir fikstürden kayıpsız geçti ve sen daha o fikstüre girmedin. Puan kaybedebilir, zorlu rakipleri var dediğin fikstürden kazanarak geçti. Sen ise kendi sahanda hocasını değiştirmiş, iniş çıkış yaşayan, iki beki olmayan bir takıma yenildin.

5/10
“F.BAHÇE'Yİ TUZAĞA DÜŞÜRDÜ“

Konya maçı, Fenerbahçe kaybetti, İsmail hoca çözdük demişti, Ünal hoca da benzer bir yapılanma ile çıktı. Fenerbahçe'yi uzun oynamaya itti ve tuzağa düşürdü. Aynı sıkıntıyı Hatay maçında da yaşadı, Malatya'ya kaybederken de yaşadı. Konya maçında yediği golün çok benzerini yedi Göztepe'den de. Çözüm bulamayışta da bir dejavu.

6/10
“SEZON BAŞINDA EN BÜYÜK SİLAHTI“

Oyun kitlenmiş, önemli oyunculardan performans alamıyorsun, rakibin seni çözmüş ve 13 korner kullanmış Fenerbahçe, 13'ünde de rakipteydi top, sezon başı en büyük silahıydı. 3-4 tehlikeli frikik kullanıldı, Atınç'ı en baştan 2. sıraya koyup brajın boyunu öyle bir yükselttiler ki.. Merkez hücum yapacaksın, adam eksiltemiyorsan 2'ye 1'ler, verkaçlar yapman lazım.

7/10
“SAĞ AÇIK ÇIKIYOR, SAĞ AÇIK GİRİYOR“

Engellenen şut girişimi sayısı, kaleyi tutanın 2 katı falan Fenerbahçe'de. Sürekli rakip ayak koydu. 55-60'dan itibaren ilk hamleleri yapmaya başladı Erol hoca, sağ açık çıkıp sağ açık, santrfor çıkıp santrfor giriyor. Serdar Aziz'i götür mesela santrfora koy.

8/10
“YANLIŞ YAPMA ŞANSIN YOK“

Erol hocanın kazandırdığı bir Trabzon maçı var, ilk yarı 1-0 yenikti, devre arası değişiklik yaptı. Başakşehir maçında 3-4 hamle yaptı, bence doğruydu ama kaybetti. Bazen olmuyor ama bu maçın özelinde yanlış yapma şansın yok.

9/10
“GÖZTEPE'NİN EKSİKLERİ DAHA ÖNEMLİ“

Bugün Mesut'un, Samuel'in var, Szalai var, Gustavo, İrfan Can yok. Bu mağlubiyeti Beşiktaş ya da Galatasaray karşısında aldığında eksikleri bir mazeret olarak koyabilirsin ama Göztepe'nin eksikleri senden daha önemli. Kaliteden, yanlış tercihlerden şikayet edebilirsin ama 24-25 hafta sonra olmaz.

10/10
“SIRAYA MI KOYULDU FRİKİKLER?“

3 tehlikeli noktada 3 frikik oldu, 3'ünü de farklı oyuncu kullandı, böyle saçmalık mı olur? Ya Mesut, ya Valencia, ya Caner atar. Sıraya mı koyuldu frikikler?

Diğer Haberler
Rıdvan Dilmen, Trabzonspor-Fenerbahçe maçını değerlendirdi! Erol Bulut...
Erol Bulut Trabzonspor derbisinin anahtarını buldu! Tersi olursa...
Fenerbahçe'de gözler Samatta’da!
Fenerbahçe Aaron Boupendza transferini bitiriyor
Ferdi Kadıoğlu Hollanda'da listeye girdi
Trabzon’da Erol Bulut’un Gustavo’su Sosa olacak
Fenerbahçeli futbolcular galibiyet için kenetlendi!
Fenerbahçe'de Ali Koç ve Erol Bulut derbiyi seyretti!
Gelecek maçımız
Trabzonspor
Fenerbahçe
28.02.2021 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol