Fenerbahçe'de her şey 3 haftada değişti
13.01.2021 - 11:40
1/6
Fenerbahçe'de Ocak ayında bahar havası esiyor. İç sahada alınan 4 yenilginin ardından 19 Aralık tarihinde Gaziantep deplasmanında 3-1 kaybeden Fenerbahçe'de panik havası hakim olmuş, teknik direktör Erol Bulut'un koltuğu sallanırken yönetim de ciddi güven kaybına uğramıştı. Ama her şey 3 haftada değişti.

2/6
PUSLU HAVA BİR ANDA DAĞILDI

Sırasıyla Başakşehir, Kasımpaşa, Alanya ve Erzurum'u mağlup eden Fenerbahçe lider Beşiktaş ile puanını eşitlerken, Kadıköy'deki puslu havayı bir anda dağıttı. Erol Bulut yerini sağlamlaştırdı.

3/6
YÖNETİM GÜVEN TAZELEDİ

Erol Bulut üzerinden yapılan eleştiri ve spekülasyonlar son bulurken yönetim de hem başarılı sonuçlar hem de Mesut Özil'in imza aşamasına gelmesiyle itibar kazandı.

4/6
GELİRLERİN ARTMASI BEKLENİYOR

Fenerbahçe'nin fikstür avantajını kullanacağına olan güven de eklendiğinde Kadıköy'de son derece olumlu bir hava hakim. Ürün satışı ve sponsorlarla birlikte gelir artışı beklentisi de var.

5/6
DÜNYA FENER'İ KONUŞTU

Mesut Özil'in F.Bahçe ile ilgi yaptığı açıklamalar ve sorulara verdiği cevaplar tüm dünyada büyük yankı uyandırdı. Bunun sonucu olarak da F.Bahçe'nin twitter'daki takipçi sayısı 1 günde 250 bin arttı. Özil açıklamalarında “Eğer Türkiye'ye gidersem, sadece F.Bahçe'ye giderim“, “F.Bahçe taraftarı olarak büyüdüm“, “F.Bahçe, Real Madrid gibi“ ifadelerini kullanırken “En sevdiğin semt“ sorsuna da Kadıköy cevabını vermişti.

6/6
FARK 2 MİLYON EURO

İngiliz basınında çıkan haberlere göre Mesut Özil, Arsenal'deki 8 milyon Euro alacağının 5 milyon Euro'luk kısmının ödenmesini istedi. Arsenal kulübü ise Mesut'a 3 milyon Euro ödemeyi, 5 milyon Euro'dan vazgeçmesini istedi. Anlaşma an meselesi.

Diğer Haberler
Ali Koç'tan Burak Yılmaz'a cevap: 'O da üzülmüştür'
Fenerbahçe Osayi-Samuel'i resmen açıkladı! Ocak ayında geliyor
Cristoph Daum: 'Fenerbahçe şampiyon olur'
Diego Perotti: 'Dizimde sakatlık yok'
Ali Koç'tan gündeme dair çarpıcı açıklamalar
Fenerbahçe’de elektronik genel kurul geliyor
Diego Perotti için İtalya'da ortalığı karıştıran sözler!
Fenerbahçe'nin borcu açıklandı!
Gelecek maçımız
Fenerbahçe
Kayserispor
25.01.2021 | 19:00
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2020 - Tüm Hakları Saklıdır.
by Serkan Acar

Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol