Fenerbahçe'de günün tartışması kadro planlaması
03.12.2019 - 00:20
1/9
Son iki haftada kaybettiği 4 puanla lider Sivasspor’un 4 puan gerisine düşen Fenerbahçe’de gündem bir kez daha sezon başındaki kadro planlaması...

2/9
*Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç ''gelecek sezon kale Harun ve Berke’ye emanet'' demesine rağmen kale Ankaragücü’nden alınan tecrübesiz Altay Bayındır'a teslim edildi. En zor dönemlerde takımın toplayıcısı olan Volkan Demirel bir anda dışarı atıldı.

3/9
* Sağda Isla’nın solda ise Hasan Ali Kaldırım'ın alternatifi yok. Geçen sezon “disiplinsiz, ciddiyetsiz ve vurdumduymaz” denilerek kadro dışı bırakılan Dirar, bir hafta sağa bir hafta sola savruluyor. Trabzonspor’un elinden kapılan Murat Sağlam hayalet gibi.

4/9
* Geçen sezon devre arasında Puyol diye Sadık Çiftpınar ve Galatasaray’a teşekkür edilerek alınan Serdar Aziz varken, Yanal stoper istedi. Zanka ve Adil Rami alındı. Ama Yanal ilk 8 hafta geçen sezon “taktik bilmiyor” diye oynatmadığı Jailson’u stoperde kullandı. Rami ortada yok. Serdar döndü de stoper pozisyonu rahatladı.

5/9
* Luiz Gustavo’nun kalitesine kimsenin sözü yok. Ancak 32 yaşındaki bir oyuncuya 7.5 milyon Euro bonservis bedeli ödenip, yılda 3.5 milyon Euro’dan 4 yıllık sözleşme yapmak ''takımı gençleştireceğiz'' diyen Ali Koç’un sözleriyle tezat yarattı. Gustavo bu hafta yok Tolga Ciğerci oynayacak. Peki Jailson?

6/9
* Fenerbahçe’nin en büyük şansı geçen sezon Sergen Yalçın'ın hayata döndürdüğü Ozan Tufan. Ancak o da Valencia isterken Fenerbahçe’ye geldiği için “hata yaptığına” inanıyor Sözleşme yenilemiyor. Avrupa’ya gitmek istiyor. Tolgay ise ortada yok.

7/9
* Victor Moses sağda alternatifsiz. Çünkü Dirar ya sağ bekte ya da sol beke oynamak zorunda. Deniz’in ise sağ kanat mı, 10 numara mı, yoksa sol kanat mı olduğuna karar verilemedi. Solda da durum benzer durumda. Rodrigues’in alternatifi Yanal’a göre Ferdi ya da Alper değil ön libero Tolga Ciğerci.

8/9
* Victor Moses sağda alternatifsiz. Çünkü Dirar ya sağ bekte ya da sol beke oynamak zorunda. Deniz’in ise sağ kanat mı, 10 numara mı, yoksa sol kanat mı olduğuna karar verilemedi. Solda da durum benzer durumda. Rodrigues’in alternatifi Yanal’a göre Ferdi ya da Alper değil ön libero Tolga Ciğerci.

9/9
* Ozan gibi Fenerbahçe’nin en büyük şansı Vedat Muriqi... atıyor, attırıyor, indiriyor, taşıyor. Ama sakatlandı mı? Fenerbahçe duruyor. Çünkü Kruse vuruyor ama dağlara taşlara. Henüz golü olmayan forvet. Galatasaray’ın elinden kapılan Mevlüt ise en lazım olunan zamanda sakat.

Diğer Haberler
Samandıra'da büyük savaş var!
Fenerbahçe'nin geleceği Ferdi Kadıoğlu
Fenerbahçe'de Victor Moses gelişmesi!
Alex: Ne zaman çağrılırsam F.Bahçe'ye gelirim
Ali Koç ve Fenerbahçeli futbolculardan okul ziyareti
Serdar Aziz: 'Omuza omuza şampiyonluğa ulaşacağız'
Mauricio Isla'ya 2 yıllık yeni teklif
Şampiyonluk oranları güncellendi! Galatasaray ve Fenerbahçe…
Gelecek maçımız
Sivasspor
Fenerbahçe
15.12.2019 | 16:30
FenerKolik Resmi Web Sitesi © 2013-2019 - Tüm Hakları Saklıdır.


Anasayfa    FB TV    Ekip başvurusu    İletişim    Reklam

Sporundibi
Yakın Markaj
24 Saat Futbol